Fällbord senabrock

Fällbord senabrock
Fällbord senabrock
Fällbord senabrock
Fällbord senabrock
Fällbord senabrock
Fällbord senabrock
Fällbord senabrock
Fällbord senabrock
Fällbord senabrock
Fällbord senabrock

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, senbarock, 1700-tal, kontinuskiva, höjd 74, 90x68 cm

senare bemålat, lagningar, färgbortfall

458282

2017-04-30