Klubbat för:
9 800 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, karmstolar, 1 par, "Eva", sadelgjord, stämplad, för firma Karl Mathsson, Värnamo, 1976, sitthöjd ca 33 cm
Bruksslitage, fläckar
458283
2017-04-30