Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, gulmetall, med tidstypisk skärm, riktbar, höjd ca 145 cm

slitage, visst angrepp på gulmetallen

458288

2017-04-30