Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, gulmetall, med tidstypisk skärm, riktbar, höjd ca 145 cm
slitage, visst angrepp på gulmetallen
458288
2017-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här