Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASEA, golvlampa, troligen Hans Bergström, 1950-tal, ståltrådsstomme med vinklingsbar skärm, märkt "ASEA", höjd ca 140 cm
Visst slitage, skärm med senare textil
458310
2017-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här