Asea golvlampa

Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa
Asea golvlampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASEA, golvlampa, troligen Hans Bergström, 1950-tal, ståltrådsstomme med vinklingsbar skärm, märkt "ASEA", höjd ca 140 cm

Visst slitage, skärm med senare textil

458310

2017-04-28