Byrå med spegel

Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, teak, 1950-tal, med Eriksmåla spegel med lampett, mått byrå höjd ca 70, 75x40 cm

Visst slitage

458316

2017-04-28