Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD med klaffar, s.k. Pembroke table, mahogny, 1800-talets början, låda i sargen hjultrissor i mässing, höjd 71, 76x48, vardera klaff 48 cm
Slitage
458326
2017-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här