Pembroke table

Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD med klaffar, s.k. Pembroke table, mahogny, 1800-talets början, låda i sargen hjultrissor i mässing, höjd 71, 76x48, vardera klaff 48 cm

Slitage

458326

2017-04-28