Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
BYRÅ, England, Queen Anne, ek och rotfanér, beslag i mässing, höjd ca 94, 97x55 cm
Nyckel saknas, smärre fanérskador, sprickor, smärre fanérlagningar
458341
2017-04-28