Lena Cronqvist
Closed
2017-04-28
458353
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), litografi, ca 73x53 cm