Matbord 1900-talets mitt

Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt
Matbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, fotavslut i mässing, höjd ca 75, 130x190, medföljande 3 iläggsskivor med sarg vardera bredd 52, 9 iläggsskivor vardera bredd 50 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Ytskador

458388

2017-05-01