Linjeväljare

Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare
Linjeväljare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINJEVÄLJARE, 2 st., märkt CJ 752, höjd 31 cm, VÄGGTELEFON, LM Ericsson BD 37, 1900-talets mitt, plåt, trä och bakelit

Bruks och åldersrelaterat slitage, bl a avnött färg.

458389

2017-05-01