Kris Madura

Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura
Kris Madura

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRIS, Madura, vågig damaskerad klinga, skulpterat fäste i ben, mendak, balja klädd i mässingsplåt, längd 47 cm
Proveniens Rashammar

nagg

458390

2017-09-24