Scheaffer reservoarpenna

Scheaffer reservoarpenna
Scheaffer reservoarpenna
Scheaffer reservoarpenna
Scheaffer reservoarpenna
Scheaffer reservoarpenna
Scheaffer reservoarpenna

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SHEAFFER, reservoarpenna, 14 k guldspets, brun och svartrandig celluloid, ca 1930/40-tal, märkt W.A. Sheaffer Pen Co, Fort Madison , Iowa, U.S.A, Made in USA PARKER, reservoarpennna

Slitage

458398

2017-04-30