Bokhylla Karl Johan-stil
2017-05-01
458405
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKYLLA, 1900-talets mitt, Karl Johan-stil, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, höjd ca 95, 84x32 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen
Ytskador