Byrå 1920/30-tal
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1920/30-tal, fanérad i mahogny, jakaranda och rot, dragringar och nyckelbussningar i mässing, höjd ca 76, 102x49 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen
Löst ben medföljer, fanérskador
458430
2017-05-01