Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALADIERE, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av trädgårdsavsats med bambu samt pion i underglasyrblått, lambrekängbård, diameter ca 25 cm, höjd ca 13 cm
Slitage, smärre nagg
458469
2017-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här