Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
SKÅL med hänkel, nyrokoko, Ryssland, oidentifierade stämplar, 1844, dekor av godronner samt bl a voluter, spår av invändig förgyllning, längd ca 18 cm, vikt ca 250 g
458475
2017-04-30