Skål silver Ryssland 1800-tal

Skål silver Ryssland 1800-tal
Skål silver Ryssland 1800-tal
Skål silver Ryssland 1800-tal
Skål silver Ryssland 1800-tal
Skål silver Ryssland 1800-tal
Skål silver Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

SKÅL med hänkel, nyrokoko, Ryssland, oidentifierade stämplar, 1844, dekor av godronner samt bl a voluter, spår av invändig förgyllning, längd ca 18 cm, vikt ca 250 g

458475

2017-04-30