Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRISER 3 st, Sumatra, damaskerade klingor, fästen i trä och ben, baljor klädda i mässingsplåt varav 1 försilvrad
Proveniens Rashammar
smärre skador
458502
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här