Kriser Sumatra

Kriser Sumatra
Kriser Sumatra
Kriser Sumatra
Kriser Sumatra

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRISER 3 st, Sumatra, damaskerade klingor, fästen i trä och ben, baljor klädda i mässingsplåt varav 1 försilvrad
Proveniens Rashammar

smärre skador

458502

2017-09-24