Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLOF ARBORELIUS (1842-1915), kopia efter: Insjömotiv med eka, signerad J Anell, olja på duk, ca 77x120 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen
458527
2017-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här