Kopia efter O Arborelius oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915), kopia efter: Insjömotiv med eka, signerad J Anell, olja på duk, ca 77x120 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

458527

2017-05-01