Bo Notini

Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BO NOTINI, taklampa, Glössner & Co., Stockholm 1940-tal, kupa i klarglas med blästrad dekor av figurer, höjd ca 55, diameter 34 cm

Smärre slitage

458553

2017-05-07