Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 4+2 st, 1900-talets slut, sengustaviansk stil, lösa ljusmanschetter, kolonnformade skaft, tenn höjd ca 22,5 cm

Smärre slitage och skador

458593

2017-04-30