Ljusstakar tenn
2017-04-30
458593
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 4+2 st, 1900-talets slut, sengustaviansk stil, lösa ljusmanschetter, kolonnformade skaft, tenn höjd ca 22,5 cm
Smärre slitage och skador