Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WILLY GORDON (1918-2003): Kvinna, monterad på träsockel, signerad och daterad -38, mörkpatinerad gips, totalhöjd ca 38 cm
Smärre nagg
458636
2017-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här