Byrå teak
2017-04-30
458637
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, teak, 1950-tal, mässingsbeslag, 4 lådr, höjd ca 85, 75x38 cm
Visst slitage