Biblioteksur Junghans

Biblioteksur Junghans
Biblioteksur Junghans
Biblioteksur Junghans
Biblioteksur Junghans
Biblioteksur Junghans
Biblioteksur Junghans
Biblioteksur Junghans
Biblioteksur Junghans

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

BIBLIOTEKSUR, Junghans, 1900-talets andra hälft, betsat fodral, "Bigben-slag", höjd 26, 21x14 cm, nyckel och pendel finns

Funktionen ej testad, smärre ytslitage

458638

2017-05-01