Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
BIBLIOTEKSUR, Junghans, 1900-talets andra hälft, betsat fodral, "Bigben-slag", höjd 26, 21x14 cm, nyckel och pendel finns
Funktionen ej testad, smärre ytslitage
458638
2017-05-01