Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAISTO KAASINEN, i form av fisk, för Uppsala Ekeby, signerad T Kaasinen UE, längd ca 50 cm
Nagg
458639
2017-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här