Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAISTO KAASINEN, i form av fisk, för Uppsala Ekeby, signerad T Kaasinen UE, längd ca 50 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
458639
2017-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner