Taisto Kaasinen

Taisto Kaasinen
Taisto Kaasinen
Taisto Kaasinen
Taisto Kaasinen
Taisto Kaasinen
Taisto Kaasinen
Taisto Kaasinen
Taisto Kaasinen

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAISTO KAASINEN, i form av fisk, för Uppsala Ekeby, signerad T Kaasinen UE, längd ca 50 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg

458639

2017-04-30