Sminkbord teak

Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, teak, 1950-tal, lådor, dörrar med bakomvarande hyllor, spegel samt lampetter, höjd ca 72/124, 90x44 cm

Bruksslitage, saknar glaskupor

458643

2017-04-30