Fåtölj Chesterfield

Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, Chesterfield, Wade Long-Eaton, djuphäftat läder, sitthöjd ca 44, 95x85 cm

Bruksslitage, viss krackelyr

458648

2017-05-01