Skulptur precolumbiansk

Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk
Skulptur precolumbiansk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, precolumbiansk, sannolikt Maya, lergods, höjd ca 25 cm

Skador, lagningar, lös del medföljer

458677

2017-05-01