Richard Griffith Carlsson blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RICHARD GRIFFITH CARLSSON (samtida), komposition, signerad och daterad a tergo Richard G Carlsson -93, blandteknik, bildmått ca 30,5x22,5 cm

Utställd på Galleri Engström, 1995

458682

2017-05-01