Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RICHARD GRIFFITH CARLSSON (samtida), komposition, signerad och daterad a tergo Richard G Carlsson -93, blandteknik, bildmått ca 30,5x22,5 cm
Utställd på Galleri Engström, 1995
458682
2017-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här