Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF ISANDER (1863-1929): (4) Självporträtt, stadsvyer, signerade o daterade 1920-25, grafiskatryck, varierande mått en ca 18x28 cm
Gulnader
458691
2017-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här