Gustaf Isander

Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander
Gustaf Isander

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF ISANDER (1863-1929): (4) Självporträtt, stadsvyer, signerade o daterade 1920-25, grafiskatryck, varierande mått en ca 18x28 cm

Gulnader

458691

2017-05-01