Salongsbord nyrenässans

Salongsbord nyrenässans
Salongsbord nyrenässans
Salongsbord nyrenässans
Salongsbord nyrenässans
Salongsbord nyrenässans
Salongsbord nyrenässans

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, nyrenässans, oktagonal skiva med rotfaner, höjd ca 73, diameter 89 cm

Slitage

458720

2017-05-01