Karmstol gustavianskt

Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt
Karmstol gustavianskt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, STOL, gustavianskt lindomearbete, omkring 1800, skuren dekor, sitthöjd ca 42-43 cm

Slitage, förstärkt, ytskador

458735

2017-05-01