Specerihylla Rörstrand

Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand
Specerihylla Rörstrand

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDHYLLA, Rörstrand, porslin, 1930-tal, 14 skepor samt trästomme, höjd ca 32, 54x15 cm

En skeppa med lagning, visst slitage

458737

2017-05-01