Karmstolar Confidencen
Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
PER ÖBERG, karmstolar, 1 par, "Confidencen"
brännmärkta "Confidencestolen 1985" samt numrerade 066 resp 070, brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator), gråbetsade, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage
458749
2017-05-01