1 800 SEK
2 000 SEK
DALAHÄST, trä, Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 42 cm, längd ca 42 cm
Visst slitage
458754
2017-04-28