Dalahäst Nusnäs

Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

DALAHÄST, trä, Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 42 cm, längd ca 42 cm

Visst slitage

458754

2017-04-28