Spegel med trymå

Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL MED TRYMÅ, sent 1800-tal, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, totalhöjd ca 305, bredd 92 cm

Spegelglas saknas, bruksslitage, mindre avslag

458760

2017-05-01