Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, old/semiantik, Kirman, signerad, ca 391x276 cm

Langettering med mindre skada/slitage

458763

2017-05-06