Figurgrupp Gustafsberg

Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAFSBERG, "Kan du inte tala", figurgrupp, 1900-talets början, parian, höjd ca 20, längd 33 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

458766

2017-05-01