Ytterfoder design Lindberg

Ytterfoder design Lindberg
Ytterfoder design Lindberg
Ytterfoder design Lindberg
Ytterfoder design Lindberg
Ytterfoder design Lindberg
Ytterfoder design Lindberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, "Vinda", ytterfoder, 6 st, 1950-tal, stengods, vitglaserade, inpressad märkning Gustavsberg, höjd ca 15 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

458774

2017-05-01