Ytterfoder design Lindberg
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, "Vinda", ytterfoder, 6 st, 1950-tal, stengods, vitglaserade, inpressad märkning Gustavsberg, höjd ca 15 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen
Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
458774
2017-05-01