Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN, 5 band, Nordisk Familjebok 1909, rikt dekorerade röda skinnband
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen
Slitage
458781
2017-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här