Svenska slott och herresäten 5 vol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN, 5 band, Nordisk Familjebok 1909, rikt dekorerade röda skinnband
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Slitage

458781

2017-05-01