Burk med lock askfat fat alabaster

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BURK, med lock, ASKFAT, FAT, 1900-talets andra hälft, alabaster, metallfattning, burkens höjd ca 10 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Smärre nagg

458791

2017-05-01