Meissentallrikar

Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 1 par, Meissen, 1900-talets första hälft, handmålad dekor med fåglar, genombrutet brätte, diameter 23,5 cm

Bruksslitage

458794

2017-05-01