Slava Kliuchnikoff oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Stockholmsmotiv med af Chappman, signerad och daterad Kliuchnikov 17, olja på duk., ca 24x33 cm

458800

2017-05-01