Vävnad Måås Fjetterström

Vävnad  Måås Fjetterström
Vävnad  Måås Fjetterström
Vävnad  Måås Fjetterström
Vävnad  Måås Fjetterström
Vävnad  Måås Fjetterström
Vävnad  Måås Fjetterström

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Grodblad", vävnad, inplock på linnebotten, signerad MMF, ca 60x70 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Smärre kantslitage, fläckar

458836

2017-05-02