Sten Ludvigh Nyström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STEN LUDVIGH NYSTRÖM (1918-1989): Komposition, signerad och daterad a tergo S Nyström 1982, olja på duk, ca 147x79 cm

458895

2017-05-09