Tema allmoge mortel

Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORTEL, med stöt, 1700-tal, kalksten, daterad 1750, signatur BIS, diameter ca 22 cm

Slitage, skador, avslag

458901

2017-05-02