Greta Gerell I bersån - Hammarö

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Dagsarbete, Hammarö i Stockholms skärgård, signerad och daterad Gerell -38, olja på pannå, 52x64 cm

Smärre krackeleringar, fläckar

458905

2017-05-02