Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och mörkpatinerad brons, postament i marmor, dekor av pärlstav, bevingade fabelfigurer, höjd 18 cm

Slitage, smärre nagg, ena pärlstaven lös

458910

2017-05-06